TŁUMACZENIA DLA BIZNESU

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
COPYWRITING I CONTENT MARKETING

Tworzenie treści promujących firmy,
produkty i usługi

czytaj więcej
KREOWANIE WIZERUNKU FIRM I OSÓB

Budowanie korzystnego wizerunku
medialnego

czytaj więcej

Redagowanie tekstów i korekta

ZAMÓW TŁUMACZENIE

 

Podejmiemy się napisania lub skorygowania tekstu o dowolnej tematyce – w języku polskim i w językach obcych.

Piszemy i wykonujemy między innymi:

– dla osób prywatnych: materiały edukacyjne, opracowania dowolnych tematów.

– dla firm: artykuły i teksty sprzedażowe z przeznaczeniem na strony internetowe, foldery, ulotki, katalogi, artykuły sponsorowane, teksty pozycjonujące na strony internetowe (precle), opisy produktów sklepów internetowych.

 

Redagowanie tekstu w języku polskim i obcym: Redagujemy – piszemy w językach obcych i języku polskim teksty dowolnej objętości, związane z rozmaitymi dziedzinami wiedzy.
Pisaniem zajmuje się grono specjalistów różnych kierunków oraz filologów dbających o poprawność stylistyczną i językową. Oferujemy także przepisywanie tekstów.

 

Korekta tekstu w języku obcym: Oferujemy korektę tekstów literackich, marketingowych i innych wybranych przez Klienta. Usługa ta dotyczy poprawy niedoskonałości stylistycznych, leksykalnych, ortograficznych, interpunkcji i literówek. Korekta nie jest wliczona w cenę tłumaczenia i należy  ją zamówić dodatkowo.  Korekty tekstu dokonuje rodzimy użytkownik danego języka. Korekta wskazana jest w przypadku zamiaru opublikowania tekstu (np. wydania drukiem, zamieszczenia na obcojęzycznej stronie www) oraz zawsze, gdy chcemy mieć absolutną pewność, że tekst nie zawiera najmniejszej usterki.

 

Korekta tekstu w języku polskim: Przetłumaczony na język polski tekst często wymaga korekty językowej i stylistycznej. Dotyczy to przede wszystkim tekstów, które przeznaczone są do publikacji. Do naszego grona należą między innymi poloniści, którzy wykonają dla Klienta taką usługę w niskiej cenie. Korekcie poddać możemy także tekst, który nie był tłumaczony w naszym biurze.