TŁUMACZENIA DLA BIZNESU

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
COPYWRITING I CONTENT MARKETING

Tworzenie treści promujących firmy,
produkty i usługi

czytaj więcej
KREOWANIE WIZERUNKU FIRM I OSÓB

Budowanie korzystnego wizerunku
medialnego

czytaj więcej

Rozwijajmy siebie i swoje firmy…

Zapraszam do zapoznania się z wiedzą na temat tego, jak tworzyć skuteczne treści na temat siebie, swoich mocnych stron, a także swojej firmy, produktów i usług.

.

.

Każdy, kto publikuje treści na stronie internetowej, blogu albo fanpage’u ma czasem do przekazania jakąś bardzo ważną informację. O tym, jaką zastosować kompozycję, powiem Wam ekspresowo, jasno i konkretnie. Do filmu dodane są napisy.

.

.

Tym razem kilka słów o tym, co zrobić, by klienci zaufali Waszej firmie i wybierali Wasze produkty i usługi. Nie ulega bowiem wątpliwości, że najchętniej kupujemy od tych, których znamy i którym ufamy.

.

.

Jak się reklamować w sezonie ogórkowym? Sezon ogórkowy jest utrapieniem wielu branż. Lato bywa także okresem zastoju dla tych osób, które prowadzą blogi i fanpage o różnorodnej tematyce. Jedni i drudzy mogą wykorzystać ciepłe miesiące do zainteresowania innych sobą lub swoją marką.

..

.

W jaki sposób dzięki treściom na naszej stronie www dać sobie szansę na znalezienie nas w wyszukiwarce Google.

.

.

Tym razem odrobina rozrywki. Będziecie mieli okazję zamknąć oczy i pobawić się swoją wyobraźnią. Wszystko to po to, by poprawić własną pamięć. To ćwiczenie zrelaksuje was i na chwilę oderwie od zapracowanej rzeczywistości.