TŁUMACZENIA DLA BIZNESU

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
COPYWRITING I CONTENT MARKETING

Tworzenie treści promujących firmy,
produkty i usługi

czytaj więcej
KREOWANIE WIZERUNKU FIRM I OSÓB

Budowanie korzystnego wizerunku
medialnego

czytaj więcej

Kurs do nauki języka angielskiego

 

 

 

audiobook plus ebook

 

PROPONUJEMY PAŃSTWU WYDANY PRZEZ NAS ZESTAW DO NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO SKŁADAJĄCY SIĘ Z AUDIOBOOKA MP3 ORAZ KSIĄŻKI PDF.

AUDIOBOOK TO WSPANIAŁE ROZWIĄZANIE DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ UCZYĆ SIĘ ODSŁUCHOWO NP. PODCZAS JAZDY SAMOCHODEM, ROWEREM, AUTOBUSEM CZY TEŻ W TRAKCIE BIEGANIA. KSIĄŻKA PDF POZWALA NA WERYFIKACJĘ WZROKOWĄ ORAZ ROZWIĄZYWANIE ĆWICZEŃ PISEMNYCH.

KURS PRZEZNACZONY JEST DO WSZYSTKICH OSÓB PLANUJĄCYCH PODRÓŻE W RÓŻNYCH CELACH. POZWALA OPANOWAĆ BOGATE SŁOWNICTWO, ZWROTY I ROZMÓWKI ZWIĄZANE Z KORZYSTANIEM Z USŁUG RESTAURACJI.  BEZ WIEDZY O TYM, JAK ZAMAWIAĆ POTRAWY, PŁACIĆ ZA NIE I JAK ZACHOWAĆ SIĘ W ZAGRANICZNEJ RESTAURACJI TRUDNO WYOBRAZIĆ SOBIE POBYT W INNYM KRAJU!

CO DOKŁADNIE ZAWIERA KURS I DO KOGO JEST SKIEROWANY?

ANGIELSKI W RESTAURACJIANGIELSKI W RESTAURACJI okładka

„Angielski w restauracji” stanowi kompleksowy zestaw słów, zwrotów, dialogów i ćwiczeń przydatny każdemu, kto chciałby pogłębić wiedzę na temat angielskich nazw potraw, dań, smaków i zwrotów niezbędnych podczas pobytu w restauracji. Starannie rozplanowane partie materiału, trzy różne głosy lektorów i efekty dźwiękowe sprawiają, że możemy się poczuć jak w prawdziwej restauracji. Angielskiego dialogu z kelnerem lub współtowarzyszem biesiady słuchamy z tym większym zaciekawieniem, iż towarzyszą mu odgłosy, jakie usłyszeć możemy przebywając jako turyści w lokalnej knajpce z pysznymi daniami. Słuchając, niemalże czujemy zapach serwowanych dań! Ćwiczenia językowe, bogaty zbiór słownictwa i zwrotów pozwalają nam utrwalić zdobytą wiedzę. Wspomnienia autorki z podróży – stanowiące polski wstęp do nagrania – nadają publikacji bardziej osobisty charakter.

Samouczek przyda się zarówno osobom odbywającym zagraniczne podróże – w celach zawodowych, prywatnych, turystycznych – ale także uczniom czy studentom potrzebującym powtórki przed sprawdzianem czy egzaminem.

Z audiobooka dowiemy się między innymi jak powiedzieć o sobie, iż jesteśmy łakomczuchem i jak faktycznie stać się łakomczuchem, gdy tylko znajdziemy się w restauracji, barze, kawiarni. „Angielski w restauracji” pomoże nam zamówić ulubioną zupę, wyśmienite drugie danie, deser o niezapomnianym smaku i niesamowite lokalne wino. Po wszystkim zapłacimy rachunek (oby nie był wysoki), skierujemy do kelnerki elegancie i przyjazne angielskie słowo i z gracją się pożegnamy. Z „Angielskim w restauracji” nie zginiemy – chyba, że okaże się, iż obsługa włada angielskim gorzej od nas i zamiast idealnie wypieczonego mięsa poda nam ślimaki, dodatkowo zrobi to w ślimaczym tempie. Przepis na wyjście z takiej sytuacji na pewno jednak również się znajdzie!

Długość nagrania: 25 minut
ISBN: 978-83-944441-7-4

Długość książki: 19 stron
ISBN: 978-83-943137-9-1

Producentem i właścicielem majątkowych praw autorskich do kursu jest Biuro Tłumaczeń i Wydawnictwo Wymownia specjalizujące się w publikacjach przeznaczonych do nauki języków obcych.

Kurs posiada nadane numery ISBN (podane powyżej).

Do kupienia w księgarniach internetowych, m.in. Virtualo, Nexto, Woblink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *