FIRMA GODNA ZAUFANIA

Współpraca z wieloma polskimi i zagranicznymi klientami.
Doświadczenie w wielu specjalistycznych branżach.
Kompleksowa obsługa.

czytaj więcej
NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU

Bardzo atrakcyjne ceny za profesjonalne usługi.
Brak ukrytych kosztów.

czytaj więcej
KOMFORT KLIENTÓW

Bezpłatna i szybka wycena.
Tłumaczenia wykonywane 24 h/7.
Łatwe i wygodne składane zamówień.

czytaj więcej

Pakiet książek i nagrań do nauki języka angielskiego

 

 

 

ZDJCIE PAKIETU

 

AUDIOBOOK + MINIMUM 9 KSIĄŻEK W PAKIECIE!

 

Angielski w pakiecie to atrakcyjny zestaw dla osób, które chcą uczyć się zarówno ze słuchu, jak też wzrokowo.  Zestaw zawiera zarówno nagranie audio, jak też teksty, rozmówki i ćwiczenia pisemne.

Zestaw zawiera także prezenty przeznaczone do nauki języka angielskiego dla dorosłych i dzieci.

Dzięki zestawowi możliwa jest nauka odsłuchowa np. podczas jazdy samochodem, jak też weryfikacja poznanych treści w formie pisanej.

W skład pakietu wchodzi:

– audiobook MP3 „Angielski w restauracji”

– książka pdf „Angielski w restauracji”

a także dodatkowe książki pdf, które pozwolą rozszerzyć wiadomości:

– „Angielski w podróży”

-„Angielski zakwaterowanie w hotelu”

– „Angielski. E-fiszki”

Ponadto powieści dwujęzyczne naszego wydawnictwa:

– „Mystery Tales of Edgar Allan Poe. Opowieści niesamowite Edgara Allana Poe”

– „Lord Jim” Josepha Conrada

W prezencie dla dzieci są też nasze publikacje:

– „Angielski dla dzieci. Ćwiczenia do wydruku”

– „Angielski dla dzieci. Farminkowo” Barbary Celińskiej

– baśń angielska „Jack and the Beanstalk”

ORAZ KSIĄŻKI NIESPODZIANKI!

Producentem i właścicielem majątkowych praw autorskich do kursu oraz wszystkich gratisów jest Biuro Tłumaczeń i Wydawnictwo Wymownia specjalizujące się w publikacjach przeznaczonych do nauki języków obcych.

Kurs oraz gratisy posiadają nadane numery ISBN (podane poniżej przy każdym z tytułów).

 

Powieści PDF odczytać można np na tablecie, laptopie, telefonie, czytniku ebooków. Samouczki do nauki języka angielskiego warto samodzielnie wydrukować, by zyskać możliwość rozwiązywania ćwiczeń pisemnie.

 


WIĘCEJ O PAKIECIE:

ANGIELSKI W RESTAURACJIANGIELSKI W RESTAURACJI okładka

.

Angielski w restauracji. Kurs audio +_książka pdf

„Angielski w restauracji” stanowi kompleksowy zestaw słów, zwrotów, dialogów i ćwiczeń przydatny każdemu, kto chciałby pogłębić wiedzę na temat angielskich nazw potraw, dań, smaków i zwrotów niezbędnych podczas pobytu w restauracji. Starannie rozplanowane partie materiału, trzy różne głosy lektorów i efekty dźwiękowe sprawiają, że możemy się poczuć jak w prawdziwej restauracji. Angielskiego dialogu z kelnerem lub współtowarzyszem biesiady słuchamy z tym większym zaciekawieniem, iż towarzyszą mu odgłosy, jakie usłyszeć możemy przebywając jako turyści w lokalnej knajpce z pysznymi daniami. Słuchając, niemalże czujemy zapach serwowanych dań! Ćwiczenia językowe, bogaty zbiór słownictwa i zwrotów pozwalają nam utrwalić zdobytą wiedzę. Wspomnienia autorki z podróży – stanowiące polski wstęp do nagrania – nadają publikacji bardziej osobisty charakter.

Samouczek przyda się zarówno osobom odbywającym zagraniczne podróże – w celach zawodowych, prywatnych, turystycznych – ale także uczniom czy studentom potrzebującym powtórki przed sprawdzianem czy egzaminem.

Z audiobooka dowiemy się między innymi jak powiedzieć o sobie, iż jesteśmy łakomczuchem i jak faktycznie stać się łakomczuchem, gdy tylko znajdziemy się w restauracji, barze, kawiarni. „Angielski w restauracji” pomoże nam zamówić ulubioną zupę, wyśmienite drugie danie, deser o niezapomnianym smaku i niesamowite lokalne wino. Po wszystkim zapłacimy rachunek (oby nie był wysoki), skierujemy do kelnerki elegancie i przyjazne angielskie słowo i z gracją się pożegnamy. Z „Angielskim w restauracji” nie zginiemy – chyba, że okaże się, iż obsługa włada angielskim gorzej od nas i zamiast idealnie wypieczonego mięsa poda nam ślimaki, dodatkowo zrobi to w ślimaczym tempie. Przepis na wyjście z takiej sytuacji na pewno jednak również się znajdzie!

(czas nagrania: 25 minut)

ISBN : 978-83-944441-7-4
ISBN : 978-83-943137-9-1

.

.

okładka

Angielski w podróży

„Angielski w podróży” stanowi must have każdego, kto chce doskonale poznać słownictwo związane z podróżowaniem. Samouczek przyda się nie tylko turystom, stanie się doskonałą pomocą także dla maturzystów i studentów przygotowujących się do egzaminów. Autorka ze swadą wspomina swoje własne doświadczenia podróżnicze, przeprowadza nas przez niuanse słownictwa i przybliża najbardziej niezbędne w danych sytuacjach frazy. Dzięki samouczkowi poradzimy sobie w samolocie, na lotnisku, dworcu czy w komunikacji miejskiej.
ISBN: 978-83-943137-8-4

.

.

Angielski. Zakwaterowanie. okładka

Angielski w hotelu – zakwaterowanie

Niemalże podczas każdego wyjazdu zagranicznego musimy korzystać z noclegu w hotelu czy schronisku. Umiejętność komunikowania się w języku angielskim z obsługą hotelu jest więc absolutnie niezbędna! Dzięki samouczkowi poznamy podstawowe słownictwo i zwroty, które pozwolą nam poradzić sobie w sytuacji, z która zetknie się każdy podróżujący.
ISBN: 978-83-944055-4-0

.

.

e-fiszki okładka

Angielski E-fiszki

E-fiszki przeznaczone są do wygodnego przeglądania na urządzeniach elektronicznych. Duża czcionka zapewnia wygodne użytkowanie i uczenie się nawet za pośrednictwem smartfona. By móc wygodnie uczyć się języka angielskiego niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, pobierz e-fiszki poprzez telefon lub tablet i przeglądaj plik pdf wtedy, kiedy masz na to ochotę – jadąc autobusem, siedząc w poczekalni czy na dworcu. Dzięki temu czas, który w takich sytuacjach niezmiernie się dłuży, zostanie wykorzystany z pożytkiem.
ISBN: 978-83-944055-3-3

.

.

Mystery Tales of Edgar Allan Poe

Mystery Tales of Edgar Allan Poe – Opowieści niesamowite. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Zbiór dwudziestu najlepszych opowiadań grozy w wersji dwujęzycznej angielsko-polskiej wzbogacony ponadczasowymi ilustracjami kilku artystów oraz informacjami o autorze.

Proponowane wydanie dzieł Edgara Allana Poe to bogaty zbiór liczący 20 oryginalnych utworów w języku angielskim oraz 20 bardzo dobrych tłumaczeń tychże opowiadań wykonanych przez Bolesława Leśmiana. Dodatkowo publikację wzbogacono pełnymi informacjami o życiu i śmierci pisarza – w języku angielskim oraz polskim. Na szczególną uwagę zasługuje również bogaty zbiór ilustracji, jakie powstawały do kolejnych wydań publikowanych w wieku XIX. Zbiór ten jest różnorodny i pojazuje rozmaite wyobrażenia, jakie opowiadania grozy wzbudzały w takich artystach, jak Harry Clarke, Byam Shaw, J P Laurens, Arthur Rackham i Aubrey Beardsley.
ISBN: 978-83-944815-1-3

.

.

Lord Jim 1400

Lord Jim. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Wersja dwujęzyczna angielsko-polska wybitnego działa Josepha Conrada. Czytanie dzieł w oryginale jest jednym z najlepszych i najprzyjemniejszych sposobów nauki języka obcego. Publikacja pozwoli zapoznać się z oryginalną wersją z roku 1900 oraz jednym z najlepszych tłumaczeń Anieli Zagórskiej.

Lord Jim – powieść uważana jest za jedno z najwybitniejszych dzieł autora, w którym w szczególny sposób prezentuje swoją wizję honoru jako najwyższej wartości.
ISBN: 978-83-944815-0-6

.

.

pdf OKŁADKA SKRZYDŁA NIELOTA

Angielski dla dzieci. Farminkowo. Skrzydła nielota

W pliku znajdują się:

– Fascynująca opowieść, która uczy języka angielskiego,

– kolorowanki autorki do wydruku.

Mieszkańcy Farminkowa to barwne, sympatyczne i mądre postaci, które, opowiadając o swych fascynujących przygodach, zapoznają jednocześnie dzieci z językiem ANGIELSKIM. Nabywanie umiejętności mówienia w języku obcym nie odbywa się jednak kosztem rozumienia fabuły opowiadań. Historie bohaterów Farminkowa napisane są po polsku, jednakże w ich treść umiejętnie wpleciono fragmenty w języku angielskim. Dzieci, pochłonięte słuchaniem o wydarzeniach mających miejsce w Farminkowie, zaczynają mimochodem rozumieć słówka, zwroty i piosenki angielskie, które zwierzęta z farmy doskonale objaśniają poprzez swoje reakcje. Opowieść ponadto wzbogacona została ilustracjami autorki oraz kolorowankami dla dziecka. Książeczkę warto zatem wydrukować, gdyż dzięki temu dziecko otrzyma nietuzinkowe grafiki autorki do samodzielnego pokolorowania (wielkość A4).
ISBN: 978-83-943137-1-5

.

.

BARBARA CELIŃSKA, ANGIELSKI DLA DZIECI , ĆWICZENIA OKŁADKA PDF

Farminkowo. Angielski dla dzieci. Ćwiczenia do wydruku

Zestaw ćwiczeń „Angielski dla dzieci” dostępny jest bezpłatnie. Ćwiczenia te pełne są kolorowych ilustracji, łatwych zadań, ciekawych kolorowanek. Z podstawowymi zagadnieniami takimi, jak liczenie po angielsku, dodawanie końcówki „s” w liczbie mnogiej, nazwy zwierząt dzieci zapoznają się z przyjemnością, gdyż będą towarzyszyć im w tym przyjaźni bohaterowie z Farminkowa – krainy, w której zwierzęta i rośliny mają głos. Zachęcamy do pobrania ćwiczeń i wydrukowania ich w celu uzyskania liczącej 10 stron książeczki, którą Wasze dziecko polubi i z niewielką pomocą rodziców uzupełni.
ISBN: 978-83-943137-7-7

.

.

Jack and the B

Jack and the Beanstalk

Bajka „Jaś i pnącze fasoli” w języku angielskim przeznaczona jest dla dzieci uczących się tegoż języka. Rodzic podczas czytania ma możliwość tłumaczenia i tym samym zapoznawania dziecka z nowymi słówkami. Tradycyjna baśń angielska spisana została piękną angielszczyzną przez Josepha Jacobsa.

ISBN: 978-83-944441-4-3

 

 

Inne prezenty:

OKŁADKA ANGIELSKI NA ZAKUPACH 1400Okładka Angielski w sklepie z pamiątkami.Angielski na plaży okl

ISBN: 978-83-944055-1-9

 

ISBN: 978-83-944055-0-2

 

ISBN: 978-83-944055-2-6

Dodaj komentarz