TŁUMACZENIA DLA BIZNESU

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
COPYWRITING I CONTENT MARKETING

Tworzenie treści promujących firmy,
produkty i usługi

czytaj więcej
KREOWANIE WIZERUNKU FIRM I OSÓB

Budowanie korzystnego wizerunku
medialnego

czytaj więcej

Tanie tłumaczenia

 

Ceny na rynku tłumaczeniowym mają bardzo różną rozpiętość. Nasze biuro tłumaczeń stara się zapewnić klientowi tłumaczenia w niskiej cenie w zakresie jak największej ilości języków. Do pierwszej grupy – obejmującej najtańsze tłumaczenia – zaliczają się u nas języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, ukraiński, litewski, chorwacki , węgierski, słoweński, portugalski. Zmiany w tym zakresie mogą być spowodowane jedynie chwilowym brakiem dyspozycyjności tłumacza. Podwyżki cen w zakresie któregoś z tych języków wprowadzimy jedynie, gdy będzie to koniecznością.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jakie powinny być ceny tłumaczeń zwykłych i tłumaczeń specjalistycznych. Oczywiste jest to, że każdy klient chce otrzymać tłumaczenie jak najlepszej jakości i to w krótkim czasie. Często korzystają zatem z usług znanych, popularnych biur tłumaczeń w przekonaniu, że wysoka cena odzwierciedla dobrą jakość. Niestety nie zawsze jest to prawdą. Bardzo często wysokie ceny tłumaczeń wiążą się z ponoszonymi przez biuro kosztami marketingu i wynajmu eleganckiego lokalu w dużym mieście. By takie biuro mogło się utrzymać, musi narzucić wysokie ceny. Jakość tłumaczeń jest jednak w ich przypadku bardzo często taka sama, jak w innych biurach. Jest tak dlatego, że z każdym z tych biur współpracować mogą ci sami tłumacze. Każdy tłumacz może wykonywać tłumaczenia dla tylu biur, dla ilu chce. Dla każdego z nich będzie wykonywał tłumaczenia tej samej jakości. Szukając dobrego tłumacza nie koniecznie trzeba zatem wybierać popularne biuro tłumaczeń. Taką samą jakość tłumaczenia może zaoferować klientowi inna firma tłumaczeniowa za niskie ceny.

Wiemy doskonale, że nikt nie lubi przepłacać, dlatego też swoją ofertę i funkcjonowanie firmy opracowaliśmy w taki sposób, by móc zapewnić korzystne stawki i zagwarantować dobre tłumaczenia. Dlaczego ceny u nas są tak niskie? Odpowiedź jest prosta. Oszczędzamy na tym, co nie ma najmniejszego znaczenia dla jakości tłumaczeń: nie wynajmujemy luksusowo urządzonego biura w centrum miasta, nie ponosimy dużych kosztów reklamy. W naszym przypadku najskuteczniejszą reklamą okazuje się zadowolenie zleceniodawców, którzy wracają do nas i polecają nas innym. Dzięki temu wykonujemy tłumaczenia dla coraz to nowych osób i firm i cieszymy się zaufaniem klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *