FIRMA GODNA ZAUFANIA

Współpraca z wieloma polskimi i zagranicznymi klientami.
Doświadczenie w wielu specjalistycznych branżach.
Kompleksowa obsługa.

czytaj więcej
NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU

Bardzo atrakcyjne ceny za profesjonalne usługi.
Brak ukrytych kosztów.

czytaj więcej
KOMFORT KLIENTÓW

Bezpłatna i szybka wycena.
Tłumaczenia wykonywane 24 h/7.
Łatwe i wygodne składane zamówień.

czytaj więcej

ZE WZGLĘDU NA REALIZOWANE OBECNIE PLANY WYDAWNICZE W TERMINIE DO GRUDNIA 2018 ROKU NIE MOŻEMY PODJĄĆ WSPÓŁPRACY Z NOWYMI AUTORAMI. PROSIMY O NIE NADSYŁANIE PROPOZYCJI WYDAWNICZYCH. 

 

 

 

Wydawnictwo podejmie współpracę z autorami

 

Wydawnictwo Wymownia to niszowe wydawnictwo zainteresowane publikowaniem pozycji literackich służących rozwojowi osobistemu, edukacji i nie tylko. Poszukując nowych metod prezentowania informacji, jesteśmy otwarci również na literackie eksperymenty. Cenimy ludzi kreatywnych i śledzących zmiany zachodzące na rynku wydawniczym. W związku z cyfryzacją wielu dziedzin wiedzy i sfer życia nastawiamy się na odkrywanie nowych, dających wielkie nadzieje rynków – do naszej oferty wprowadziliśmy ebooki i audiobooki. Swoje elektroniczne publikacje dystrybuujemy poprzez największe polskie księgarnie internetowe takie, jak Empik, Virtualo czy Woblink. Wydawaną przez nas literaturę znaleźć można w około trzydziestu e-sklepach, w tym także na Allegro. Jak pokazują nasze doświadczenia – ludzie nie przestają interesować się literaturą, zmieniają się jedynie formy zapoznawania się ze słowem.

Gorąco pragniemy poszerzyć grono współpracujących z nami autorów; jesteśmy otwarci również na debiutantów. Zapraszamy szczególnie osoby, których dzieła znajdą się w którejś z poniższych kategorii: bajki i opowiadania, poradniki dotyczące różnych dziedzin, publikacje związane z nauką języków obcych, książki edukacyjne, komiksy edukacyjne, biografie, literatura faktu, podróże, literatura popularnonaukowa, zdrowie i uroda, hobby. Jeśli należysz do osób, które piszą lub wiedzą, że potrafią napisać ciekawą publikację na temat, którego tutaj nie ujęto, również zapraszamy Cię do współpracy z nami. Zaproponuj nam nową tematykę.

Oczekujemy:

– Wykształcenia lub umiejętności umożliwiających podjęcie zaproponowanego tematu literackiego.

– Lekkiego pióra i wyobraźni twórczej.

– Samodyscypliny i rzetelności.

Oferujemy:

– Możliwość wydania publikacji w ramach naszego wydawnictwa bez finansowego wkładu własnego ze strony autora.

– Umożliwienie debiutu literackiego.

– Dystrybucję publikacji poprzez największe polskie księgarnie internetowe.

– Wynagrodzenie równie 10% ceny wydawniczej każdego egzemplarza.

Zapraszamy do przesłania swojego cv i listu motywacyjnego opisującego jak najdokładniej przyszłego autora, jego pasje i umiejętności. Osoby, które chcą zaprezentować gotowy już utwór proszone są dodatkowo o przesłanie go (w całości lub obszerny jego fragment) wraz z odrębnym opisem jego treści i charakteru nie przekraczającym 1 strony A4. Materiały prosimy przesyłać mailowo na biuro@wymownia.pl z tytułem „Współpraca z wydawnictwem”.

Dodaj komentarz