TŁUMACZENIA

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
EDUKACJA

Lekcje oraz kursy dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

czytaj więcej
PUBLIKACJE

Wydawanie oraz sprzedaż publikacji w języku polskim
i w językach obcych

czytaj więcej

flaga brytyjska

Biuro Tłumaczeń Wymownia oferuje kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń na język angielski i tłumaczeń z języka angielskiego.

Do naszego grona należy wielu tłumaczy języka angielskiego, specjalizujących się w różnych dziedzinach wiedzy. Przetłumaczyć możemy zatem rozmaite materiały – wykonujemy na przykład:

tłumaczenie stron internetowych, opisów handlowych, broszur, katalogów, materiałów reklamowych, innych tekstów marketingowych, instrukcji obsługi, specyfikacji technicznych, ofert handlowych, umów, regulaminów, rachunków, biznesplanów, dokumentów administracyjnych, ekspertyz, tekstów literackich, artykułów, innych tekstów humanistycznych, emaili, listów itp.

 

Tłumaczenia w zakresie języka angielskiego wykonywane są w naszym biurze bardzo sprawnie i rzetelnie. Tłumaczymy nie tylko na język polski, ale także z języka angielskiego na wszystkie dostępne w naszej ofercie języki (oraz odwrotnie : z innych języków na angielski).

Tłumaczenia w zakresie języka angielskiego to tłumaczenia najczęściej wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń. Język ten jest niezbędny we wszystkich branżach, a także coraz częściej w życiu codziennym. Po angielsku porozumiewamy się bowiem na całym świecie. Tłumaczymy zatem nie tylko materiały przesłane przez firmy, ale także teksty dostarczone przez osoby prywatne. Przetłumaczymy dokument dowolnej treści w dogodnym terminie. Bardzo dbamy o wysoką jakość tłumaczeń w języku angielskim i szczerze lubimy ten język. W ofercie znajduje się możliwość wykonania dodatkowej korekty tekstu tłumaczonego na język angielski. Poza względami czysto utylitarnymi znajomość języka angielskiego umożliwia pogłębianie pasji każdego z tłumaczy tego języka. Jedni tłumacze czytają po angielsku literaturę fachową, inni poznają w oryginale bogatą literaturą piękną angielską i amerykańską – od Szekspira po Edgara Allana Poe czy Hemingwaya.

 

Informacje o składaniu zamówienia:

Składanie zamówienia

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej :

Brytyjski i amerykański angielski – British vs. American English

Tłumaczenia z angielskiego i tłumaczenia na angielski – specyfika

Tłumaczenie korespondencji handlowej na język angielski

Angielski dla dzieci

 

Być może zainteresuje Cię również:

Tradycje bożonarodzeniowe w Wielkiej Brytanii

Kilka słów o tym, jak zaadresować koperty po angielsku.

Najwieksi poligloci

Podróż w obce kraje, gdzie są inne obyczaje

Tłumaczenie audiowizualne – po co, dlaczego, jak i komu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *