TŁUMACZENIA DLA BIZNESU

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
COPYWRITING I CONTENT MARKETING

Tworzenie treści promujących firmy,
produkty i usługi

czytaj więcej
KREOWANIE WIZERUNKU FIRM I OSÓB

Budowanie korzystnego wizerunku
medialnego

czytaj więcej

Zmieńmy język . . .

TŁUMACZENIA

W dzisiejszych czasach częstych kontaktów międzynarodowych i żywych relacji biznesowych łączących kraje Europy i całego świata, wybór odpowiedniego tłumacza ma niebagatelne znaczenie.

Pragnąc być dla Państwa wsparciem podczas realizacji zawodowych przedsięwzięć, służymy bogatym doświadczeniem translatorskim i redaktorskim. Szerokie horyzonty intelektualne, gruntowne wykształcenie uniwersyteckie, setki przetłumaczonych dokumentów, wieloletnie pobyty za granicą i zagraniczne pochodzenie części naszych tłumaczy – wszystko to sprawia, że w dziedzinie tłumaczeń mogą nam Państwo zaufać.

Dokładamy wszelkich starań, by realizować usługi tłumaczeniowe w atrakcyjnej cenie, jednak nie może się to odbywać kosztem jakości. Nasze niskie ceny tłumaczeń wynikają stąd, iż nasze biuro to internetowe biuro tłumaczeń. Realizując tłumaczenia online nie ponosimy kosztów związanych z wynajmem obszernego lokalu. Dzięki kontaktowaniu się z Klientami przez Internet kontakt jest szybki i nastawiony w całości na realizację zadania, które się nam powierza. Klient zdecydowanie na tym zyskuje – płacąc niższą cenę za usługę.

.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE: INFORMACJE

SZYBKI KONTAKT: NAPISZ

.

.

.

Usługi Biura Tłumaczeń Wymownia warto docenić, gdyż cechuje je:

Szybkość i wygoda

Biuro Tłumaczeń Wymownia świadczy usługi tłumaczeniowe przez Internet. Dogodna forma kontaktu z Klientami sprawia, iż realizację tłumaczeń pisemnych możemy rozpocząć już w dniu przyjęcia zlecenia. Zamawiając tłumaczenie online otrzymują Państwo przetłumaczone teksty bezpośrednio na swoją skrzynkę emailową. Tłumaczenia pisemne przez Internet są zatem doskonałą ofertą dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd do biura tłumaczeń, a wszystkie kluczowe dla realizacji swych planów kwestie wolą rozwiązywać ekspresowo – za pośrednictwem komputera.

Bogata oferta tłumaczeń

Nasza oferta tłumaczeniowa obejmuje szeroki zakres tematyczny. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe i specjalistyczne między innymi o tematyce:

  1. Tłumaczenia marketingowe (materiały reklamowe i promocyjne, katalogi produktów, broszury, foldery, strony internetowe etc.)
  2. Tłumaczenia o tematyce finansowej i biznesowej (oferty handlowe, regulaminy, umowy, biznesplany etc.)
  3. Tłumaczenia związane z tematyką administracji, bankowości, podatków (rachunki, dokumenty administracyjne etc.)
  4. Tłumaczenia literackie oraz związane z filozofią, naukami społecznymi oraz szeroko pojęta humanistyką.
  5. Tłumaczenia prawnicze nieuwierzytelnione (umowy, opinie prawne, ekspertyzy, pełnomocnictwa, akty notarialne, ustawy i regulacje etc.)
  6. Tłumaczenie korespondencji (listy, e-maile etc.)
  7. Tłumaczenia techniczne (instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne etc.)
  8. Tłumaczenie tekstów specjalistycznych z zakresu prawa, finansów, przemysłu, techniki, nowych technologii, nauki etc.
  9. Tłumaczenia z zakresu turystyki, sportu, gastronomii.
  10. Inne wybrane przez Klienta.

Korzystna cena

Oferując usługi tłumaczeniowe dokładamy wszelkich możliwych starań zmierzających do zaproponowania rozsądnej ceny. Znamy oczekiwania klientów dotyczące zarówno ceny, jak też jakości, dlatego też dokładnie sprawdzamy kwalifikacje wszystkich współpracujących z nami tłumaczy. Nasi tłumacze są doskonale przygotowani do wykonywania swojego zawodu – są to osoby, które wybrały wykształcenie językowe uniwersyteckie (np. filologię angielską) lub posiadające certyfikat potwierdzający znajomość języka obcego na poziomie zaawansowanym (np. CAE). Obniżaniu cen towarzyszy zatem dostarczanie Państwu tłumaczeń odpowiedniej jakości. Na niskie ceny możemy sobie pozwolić, gdyż jesteśmy biurem tłumaczeń online, które nie ponosi wydatków związanych z wynajmem obszernego lokalu. Oferta naszych tłumaczeń jest zatem dla Klientów bardzo korzystna.

PRZEJDŹ DO WYCENY

 

Tłumaczenie w zakresie języków europejskich

Najczęściej wykonujemy tłumaczenia w zakresie poniższych języków:

angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski

.

.

.

JEŚLI CHCESZ UZYSKAĆ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA, PRZECZYTAJ:
Jak wyceniane są tłumaczenia?

Ceny oferowane przez nasze biuro są naprawdę atrakcyjne. Promocyjny koszt tłumaczeń zaczyna się już od 26 zł brutto za stronę rozliczeniową. Stroną rozliczeniową najczęściej jest 1800 znaków ze spacjami liczonych w tekście źródłowym. W wyjątkowych przypadkach, gdy obliczenie dokładnej liczby znaków nie jest możliwe (np. fotografia tekstu) lub odczytanie tekstu jest trudne (np. rękopis), wycena ma charakter indywidualny i nie opiera się na liczbie znaków w tekście.

Znając potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi tłumaczeniowe w zakresie kwot, na które mogą sobie oni pozwolić. Dążąc do obniżenia cen pamiętamy jednak, by nieustannie sprawdzać kwalifikacje naszych tłumaczy i wykonywać tłumaczenia na wysokim poziomie. Proponowana cena musi zatem godzić oczekiwania Klientów z wartością pracy tłumacza.

By uzyskać dokładną wycenę tłumaczenia interesujących Państwa tekstów, należy przesłać je drogą mailową: KONTAKT

Dlaczego ceny są tak niskie?

Staramy się realizować usługi tłumaczeniowe w niskiej cenie, jednak nie może się to odbywać kosztem jakości. Nasze niskie ceny tłumaczeń wynikają stąd, iż nasze biuro to internetowe biuro tłumaczeń. Realizując tłumaczenia online nie ponosimy kosztów związanych z wynajmem obszernego lokalu. Dzięki kontaktowaniu się z Klientami przez Internet kontakt jest szybki i nastawiony w całości na realizację zadania, które się nam powierza. Klient zdecydowanie na tym zyskuje – płacąc niższą cenę za usługę. By móc sprostać oczekiwaniom różnorodnych Klientów, wprowadziliśmy gradację jakości oferowanych tłumaczeń. Klient ma zatem wpływ na jakość tekstu, który otrzymuje. Więcej o typach oferowanych przez nas tłumaczeń: przeczytaj

Jak długo czeka się na tłumaczenie?

Tłumaczenia wykonujemy w najkrótszym możliwym terminie. Praca nad tekstem Biurze Tłumaczeń Wymownia wykonywana jest przez wykwalifikowanych filologów, bez użycia narzędzi tłumaczących automatycznie. Jest to praca umysłowa wymagająca staranności i skupienia. Dlatego też prosimy o danie tłumaczom czasu odpowiedniego do charakteru zadania. Z reguły tłumaczymy do trzech stron dziennie, licząc od dnia następującego po dniu złożenia zamówienia. Oczywiście istnieje możliwość realizacji tłumaczenia w trybie ekspresowym – tłumaczymy wówczas 20 i więcej stron dziennie. Bardzo krótki termin tłumaczenia wymaga wcześniejszego ustalenia z biurem.

W celu uzyskania odpowiedzi na inne pytania, prosimy o kontakt: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ