FIRMA GODNA ZAUFANIA

Współpraca z wieloma polskimi i zagranicznymi klientami.
Doświadczenie w wielu specjalistycznych branżach.
Kompleksowa obsługa.

czytaj więcej
NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU

Bardzo atrakcyjne ceny za profesjonalne usługi.
Brak ukrytych kosztów.

czytaj więcej
KOMFORT KLIENTÓW

Bezpłatna i szybka wycena.
Tłumaczenia wykonywane 24 h/7.
Łatwe i wygodne składane zamówień.

czytaj więcej

Barbara Celińska

 

IMG_9816 Zawodowo zajmuję się słowem pisanym. Obecnie jestem właścicielką biura tłumaczeń Wymownia, wydawcą oraz copywriterem.

Język i jego możliwości pasjonowały mnie od dawna, dlatego też postanowiłam wspierać przedsiębiorcze osoby w realizacji ich celów za pośrednictwem treści mówionych i pisanych. To moja misja.

Moja edukacja i ścieżka zawodowa są wynikiem konsekwentnego dążenia do tego celu. Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – kierunku Filologia Polska, specjalizacji edytorskiej. Umiejętność pisania doskonaliłam, pracując jako dziennikarka prasowa i prowadząc utworzony przez Instytut Książki Dyskusyjny Klub Książki. Jestem również autorką literatury dziecięcej – cyklu opowiadań uczących języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego.

W 2014 roku postanowiłam skupić się całkowicie na współpracy z przedsiębiorcami oraz działalności wydawniczej i translatorskiej. Utworzyłam biuro tłumaczeń, a następnie wydawnictwo i agencję copywritingu i content marketingu Wymownia. Pomagam przedsiębiorczym osobom w tworzeniu wartościowych treści dotyczących ich firm, produktów i usług, a także nadzoruję proces tłumaczeń. W zakresie działalności wydawniczej współpracuję z takimi podmiotami, jak Audioteka, Virtualo czy Woblink, nieustannie poszerzając ofertę publikacji oraz dbając o wizerunek medialny autorów.

.

.

Poznaj moją ofertę:

Copywriting

Tłumaczenia

filologia polska