TŁUMACZENIA

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
EDUKACJA

Lekcje oraz kursy dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

czytaj więcej
PUBLIKACJE

Wydawanie oraz sprzedaż publikacji w języku polskim
i w językach obcych

czytaj więcej

Nasz zespół

Biuro tłumaczeń Wymownia. Wymowna pracownia istnieje od 2014 roku i zajmuje się tłumaczeniami pisemnymi. To, co wyróżnia nas na rynku, to przede wszystkim konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Dla nas bowiem najważniejszy jest Klient i jego satysfakcja. Koszty prowadzenia działalności ograniczamy zatem do minimum – nie wynajmujemy luksusowego lokalu, a ze zleceniodawcami kontaktujemy się internetowo, co bardzo usprawnia i przyspiesza komunikację.

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, nie muszą Państwo umawiać się na spotkanie w nierzadko bardzo odległym dla Państwa miejscu. Nasza obsługa działa bardzo sprawnie – szybko odpowiadamy na wiadomości, udzielając Państwu jednocześnie wszelkich niezbędnych informacji. U nas wycena tłumaczenia jest nie tylko szybka, lecz także darmowa, a stawki często są ujednolicone (za tłumaczenia z polskiego na język obcy i odwrotnie). Wyceny dokonujemy w oparciu o dokument źródłowy, dzięki czemu całkowita cena znana jest Klientowi przed złożeniem zlecenia. Nie muszą się Państwo obawiać ukrytych kosztów.

Najcenniejszym kapitałem biura jest jednak grono najlepszych tłumaczy – filologów wykwalifikowanych w różnorodnych dziedzinach przekładu specjalistycznego oraz nativespeakerów. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie – na podstawie analizy otrzymanego tekstu wybieramy tego tłumacza, który specjalizuje się w danej dyscyplinie, a zatem tego, który w sposób najbardziej profesjonalny i rzetelny przetłumaczy dany tekst. Współpracuje z nami wiele osób, czego konsekwencją jest to, że czas oczekiwania na realizację zlecenia jest ograniczony do minimum. Nie bez znaczenia jest również fakt, że mamy bardzo dobre relacje z naszymi tłumaczami – oparte na szacunku, wzajemnym zrozumieniu i indywidualnym traktowaniu.

W sposób indywidualny traktujemy także naszych Klientów. Priorytetem jest dla nas zaspokojenie potrzeb zleceniodawców, dlatego niezwykle istotne są dla nas Państwa prośby oraz sugestie. Liczymy się ponadto z Państwa opinią i oceną naszej pracy – pozwala nam ona udoskonalić funkcjonowanie biura. Klienci chętnie podejmują z nami współpracę, ponieważ dostrzegają, że lubimy podejmować dla nich wysiłek, poświęcać swój czas oraz energię.

Należy jednak podkreślić, że wyzwań podejmujemy się tylko wtedy, gdy mamy stuprocentową gwarancję, że w sposób profesjonalny będziemy w stanie je zrealizować. Realnie i obiektywnie oceniamy nasze możliwości – nie podejmujemy się zleceń nierealnych, czy niezgodnych z kwalifikacjami naszych tłumaczy. Zamawiając u nas tłumaczenie, mają Państwo zatem pewność nie tylko, że otrzymają je szybko, lecz także, że będzie ono wykonane sumiennie i rzetelnie. Oferujemy Państwu zatem korzystne stawki przy jednoczesnej gwarancji odpowiedniej jakości.