TŁUMACZENIA DLA BIZNESU

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
COPYWRITING I CONTENT MARKETING

Tworzenie treści promujących firmy,
produkty i usługi

czytaj więcej
KREOWANIE WIZERUNKU FIRM I OSÓB

Budowanie korzystnego wizerunku
medialnego

czytaj więcej

ZAPRASZAM NA INDYWIDUALNE LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA POLSKIEGO ZA JEDYNE 35 ZŁ BRUTTO!

Korepetycje sam na sam z nauczycielem to zdecydowanie najskuteczniejsza forma nauki.

Skuteczność i komfort moich zajęć zapewnia nauka prowadzona online poprzez bardzo ciekawą i dobrze wyposażoną platformę edukacyjną. Uczeń pozostaje w swoim domu, a poprzez platformę może robić wszystko to, co robiłby spotykając się z nauczycielem w cztery oczy: oglądać materiały tekstowe, filmy, pisać, rysować, grać w gry edukacyjne, rozmawiać i nie tylko. Taka forma lekcji może być nawet bardziej interesująca i angażująca od tradycyjnej i sprawdza się zarówno w przypadku dzieci, jak też dorosłych. Spróbuj czegoś nowego i ucz się, siedząc wygodnie we własnym fotelu!

  
CO OFERUJĘ?
Oferuję KOREPETYCJE z języka polskiego i języka angielskiego DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ, ŚREDNIEJ I DOROSŁYCH (angielski dla dorosłych tylko na poziomie podstawowym). Gwarantuję pozytywną atmosferę spotkań, rzetelne i wnikliwe traktowanie potrzeb każdego ucznia, materiały dodatkowe na każdej lekcji oraz twórcze zabawy z językiem angielskim i językiem polskim.

OFERTA DOTYCZY TYLKO LEKCJI ONLINE

Razem ze mną możesz:
– uczyć się do egzaminu ósmoklasisty lub egzaminu maturalnego,
– przygotowywać się do sprawdzianów lub nadrabiać zaległości,
– rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw lub języka polskiego na dowolnym poziomie (jeśli jesteś obcokrajowcem).

Lekcje odbywają się online poprzez darmową i łatwą w obsłudze platformę Zoom. Spotkania online mogą odbywać się w dowolnych godzinach od pn do sob.

DLACZEGO WŁAŚNIE ZOOM?
Zoom jest bezpłatną i łatwą w obsłudze platformą edukacyjną umożliwiającą sprawne nauczanie i dającą dostęp do ciekawych narzędzi. Pozwala on na znacznie więcej działań, niż używany najczęściej w szkołach Teams lub Skype. Lekcja powinna angażować ucznia na różne sposoby – pozwalać mu wygodnie pisać, kreślić, rysować, a nawet grać. Nauczyciel powinien mieć możliwość prezentowania różnorodnych materiałów (filmów, gier, obrazów, dźwięków). Takiej różnorodności niestety Skype czy Teams nie zapewniają. Nauka ze mną jest zatem skuteczna, ciekawa i wygodna. Nie tracisz przy tym czasu i pieniędzy na dojazd do nauczyciela. Zoom jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Wystarczy laptop.
Przed pierwszą lekcją przekazuję instrukcję pobrania i obsługi  Zooma oraz wykonuję pierwsze próbne połączenie. Podczas lekcji podpowiadam, gdzie znaleźć poszczególne funkcje. Każdy poradzi sobie z Zoomem!

KIM JESTEM?
Na co dzień zajmuję się nauką języka angielskiego oraz polskiego, tłumaczeniami oraz wydawaniem publikacji przeznaczonych do nauki j. angielskiego. Język jest moją pasją i sposobem na życie. Chętnie przybliżę jego tajniki Tobie lub Twojemu dziecku!

KOGO UCZĘ I DLACZEGO?
Jako, że uwielbiam kontakt z młodymi ludźmi, chętnie udzielam korepetycji językowych. Znając swoje mocne strony, propozycję lekcji kieruję głównie do uczniów szkół podstawowych i młodzieży licealnej (dorośli – jedynie na poziomie podstawowym). Jestem mamą 11-latki, dzięki czemu dziecięce potrzeby i nastroje znam od podszewki. Dawniej, mieszkając przez 10 lat w Kórniku, uczyłam łącznie kilkudziesięciu uczniów (u siebie w domu oraz online). W tej chwili koncentruję się tylko na tych, u których moja nauka przynosi najlepsze efekty – na dzieciach, młodzieży oraz osobach dorosłych zaczynających przygodę z językiem angielskim. Naprawdę lubię młodych ludzi i rozumiem ich szkolne obawy, potrafię wychwycić braki w wiedzy i uzupełnić je. Angielski zna wiele osób, nie każdy jednak rozumie wyjątkową wrażliwość cichej myszki lub potrafi zdyscyplinować rozrabiakę. Dzieci szkolne oraz młodzież lubią moje lekcje, dzięki czemu są entuzjastyczne, nadrabiają zaległości i krok po kroku poprawiają wyniki w nauce. Zarówno z języka angielskiego, jak i języka polskiego.

JAK UCZĘ DZIECI I MŁODZIEŻ?

Na lekcjach z uczniem koncentruję się w pierwszej kolejności na materiale szkolnym po to, by nadrobić ewentualne braki w wiedzy. Dla swoich uczniów indywidualnie przygotowuję dodatkowe materiały, które pomagają im lepiej zrozumieć szkolne zagadnienia. Dodatkową wiedzę wprowadzam, gdy mam pewność, że materiał szkolny jest dobrze opanowany. Przygotowanie do egzaminu polega natomiast na intensywnych powtórkach. W przypadku młodszych dzieci, z rodzicem ucznia pozostaję w kontakcie mailowym i telefonicznym.

JAK UCZĘ DOROSŁYCH?
Angielski w życiu dorosłym potrzebny jest nam najczęściej w związku z kontynuowaniem edukacji lub pracą zawodową. Chcemy po prostu umieć się porozumiewać i poradzić sobie, prowadząc najprostsze konwersacje. Nauka angielskiego na poziomie podstawowym dla dorosłych polega na poznawaniu najważniejszych zasad tworzenia zdań, doboru słów i zwrotów niezbędnych w różnych życiowych sytuacjach. Przestajemy bać się otwierać usta i zaczynamy mówić coraz więcej.

KIEDY MOŻE ODBYĆ SIĘ LEKCJA?

Lekcja może odbyć się od godziny 10 do 18 od poniedziałku do soboty.

ILE KOSZTUJE LEKCJA?
Koszt uzależniony jest od ilości osób, które biorą udział w lekcji:
– lekcja indywidualna – 35 zł
– lekcja dla 2 osób – 50 zł za 2 osoby (po 25 zł/osoba) – lekcja dla 3 osób i więcej – od 60 zł (po 20 zł/osoba).
W koszt wliczone jest również moje przygotowanie przed lekcją – opracowanie materiałów potrzebnych konkretnemu uczniowi. Koszt ten obejmuje także stałą konsultację mailową/telefoniczną z rodzicem. Taka współpraca między mną a rodzicem może w znacznym stopniu przełożyć się na efektywność nauki.
Wystawiam faktury.

ILE TRWA LEKCJA?

Lekcja trwa tyle czasu, co w szkole: 40-45 minut. Im dłuższa lekcja, tym słabsza koncentracja ucznia. Z tego powodu nie oferuję zajęć dłuższych, niż szkolne. Przedłużanie czasu trwania zajęć na siłę nie  przełoży się na skuteczność nauczania. Jeśli jednak ktoś chciałby, by lekcja była dłuższa, warunki i rozliczenie czasu lekcji możemy ustalić indywidualnie.

JAK ZAPISAĆ SIEBIE LUB DZIECKO?
Najłatwiej skontaktować się ze mną mailowo.

mail wymownia@gmail com

Oferuję także:

KURSY ONLINE

Angielski z przygodą!
Jeśli lubicie emocje i nietuzinkowe metody nauki, przyłączcie się do moich kursów online. Dzięki nim poznacie ciekawe postaci i najbardziej pomysłowe umysły. Kryją się one na kartach książek – i w mojej ofercie kursów 🙂
Sprawdźcie na www. kursyonline.wymownia. pl i dajcie się zaskoczyć!

TŁUMACZENIA ZWYKŁE I SPECJALISTYCZNE
Na co dzień prowadzę m.in.biuro tłumaczeń. Wraz z gronem filologów oferujemy tłumaczenia i redagowanie tekstów m.in w zakresie języka angielskiego. Zespół anglistów, germanistów, rusycystów i innych filologów kierunkowych oferuje tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z języka polskiego na języki obce i odwrotnie. Piszemy także teksty w językach obcych. Staramy się, by zlecenia były wykonywane w terminie ekspresowym i jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by tłumaczenia były poprawne gramatycznie i stylistycznie. Zespół tworzą jedynie osoby z wykształceniem kierunkowym uniwersyteckim. Tłumaczenia dotyczyć mogą różnorodnych dziedzin.

Cennik orientacyjny: Tłumaczenia: od 32/35 zł za 1800 liter ze spacjami. Pisanie tekstów zwykłych i specjalistycznych – cena do uzgodnienia. Usługi świadczone są online.
Wystawiam faktury.