TŁUMACZENIA

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
EDUKACJA

Lekcje oraz kursy dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

czytaj więcej
PUBLIKACJE

Wydawanie oraz sprzedaż publikacji w języku polskim
i w językach obcych

czytaj więcej

Niech przemówią słowa . . .

.

COPYWRITING I CONTENT MARKETING

Słowa są najlepszym sposobem komunikacji i najskuteczniejszym sposobem reklamy. Wymawiane i pisane – świadczą o nas. Dlatego właśnie w WYMOWNI – wymownej pracowni – przykładam do nich taką wagę. Nie ulega wątpliwości, że odpowiednie SŁOWA mogą przynieść SŁAWĘ. Tobie i Twojemu biznesowi. Pozwól mi zadbać o ich jakość. Dla Twojego dobra.

.

Co mogę dla Ciebie zrobić

Jeśli jesteś zapracowanym przedsiębiorcą oferującym produkty lub usługi i chciałbyś poprzez dobór odpowiednich treści stworzyć atrakcyjny, przyciągający uwagę wizerunek własnej firmy, jesteś w idealnym miejscu. Zaproponuję Ci teksty, które pozytywnie zaskoczą Twoich klientów i zwiększą zainteresowanie Twoją ofertą. Dzięki konsekwentnemu prezentowaniu Twojej marki, produktów i usług we właściwy sposób, będziesz mieć pewność, że nie pozostajesz niezauważony. Polszczyzna jest piękna i bogata. Zapewniam Cię, że istnieją słowa, które oddadzą wszystkie walory tego, co masz do zaoferowania. Odnajdę je dla Ciebie!

 

Kwalifikacje i doświadczenie

Jestem gotowa sprawić, że Twoja firma, produkt lub usługa nabiorą nowego znaczenia. Dzięki odpowiedniemu doborowi treści łatwiej będzie Ci osiągnąć zamierzone cele. Jako właścicielka wydawnictwa, agencji tłumaczeń i copywritingu muszę wiedzieć wszystko o słowach. Dosłownie! Zapewniam Cię, że tak właśnie jest. Potwierdzają to zarówno moje kwalifikacje, jak też doświadczenie zawodowe. Z doskonałym wynikiem ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (sprawdź dyplom). Swą pasję rzeźbienia w materii słowa rozwijałam kształcąc się na specjalizacji wydawniczej. Tuż po studiach rozpoczęłam pracę jako dziennikarka prasowa. Hobbystycznie prowadziłam utworzony przez Instytut Książki Dyskusyjny Klub Książki i wydawałam własny cykl opowiadań dla dzieci. W 2014 roku otworzyłam biuro tłumaczeń, a następnie wydawnictwo Wymownia. Mając doświadczenie w pracy dziennikarskiej, doskonale wiedziałam, jak dbać o medialny wizerunek początkujących autorów. Kreacja wizerunku i sposoby wpływania na niego poprzez właściwy dobór treści od dawna stanowią przedmiot moich zainteresowań. By poszerzyć zakres wiedzy w tym zakresie w 2018 roku odbyłam, organizowane przez jedną z najlepszych polskich trenerek skutecznej komunikacji online Joannę Ceplin, szkolenia z zakresu prowadzenia kampanii mailingowej oraz skutecznej reklamy poprzez media społecznościowe. Obecnie swoją pasję i doświadczenie wykorzystuję na rzecz przedsiębiorców, którzy zgłaszają się do mnie, bym pomogła im w jak najkorzystniejszy sposób zaprezentować ich marki, produkty i usługi. Wraz z pracującym ze mną zespołem piszę treści dopasowane do potrzeb osób, które liczą na to, że dam z siebie wszystko. Nie mogę zawieść ich zaufania.

 

Oferta moich usług copywriterskich jest szeroka i jestem gotowa stale dopasowywać ją do Twoich potrzeb. W ofercie znajdują się między innymi:

– artykuły na strony internetowe oraz artykuły sponsorowane

– copywriting obcojęzyczny

– opisy usług i produktów

– wpisy na blogi i fanpage

– teksty zapleczowe

– oferty i treści handlowe

– hasła reklamowe

– naming: nazwy firm i produktów

 

Poczytaj lub zobacz, w jaki sposób pracuję:

Moja metoda pisania treści (film i artykuł)

…i wiele innych.

Skontaktuj się ze mną

 

KOREKTA

Wykonuję korektę i redakcję językową dowolnych tekstów (artykuły, wpisy na blog, książki), w tym prac dyplomowych (tą ofertę sprawdź tutaj)