TŁUMACZENIA DLA BIZNESU

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
COPYWRITING I CONTENT MARKETING

Tworzenie treści promujących firmy,
produkty i usługi

czytaj więcej
KREOWANIE WIZERUNKU FIRM I OSÓB

Budowanie korzystnego wizerunku
medialnego

czytaj więcej

Wycena i zamawianie usługi

Uzyskanie wyceny i zamawianie tłumaczenia lub usługi copywritingu jest bardzo proste.

Jeżeli interesuje Cię tłumaczenie, wszystko, co musisz zrobić, to:

 

  1. Przesłać mailem tekst do bezpłatnej wyceny (przesłanie plików poprzez znajdujący się poniżej formularz nie zobowiązuje do złożenia zamówienia). Wyceny tłumaczenia możemy dokonać jedynie w oparciu o przesłany plik. Oszczędzą zatem Państwo swój czas, załączając plik już w pierwszym wysłanym do nas mailu. Preferujemy pliki Word, jednakże można przesłać także inny typ dokumentu (PDF, zdjęcie). Wyceny tłumaczenia stron internetowych dokonujemy w oparciu o plik tekstowy (treść strony prosimy przesłać np. w pliku word). Wyceny dokonujemy natychmiast, na podstawie przesłanego pliku. Przed złożeniem zamówienia Klient zatem dokładnie wie, ile zapłaci. Podana przez nas kwota jest kwotą brutto.
  2. Gdy będą już Państwo zdecydowani zamówić tłumaczenie i ustalimy szczegóły, poprosimy o Państwa dane potrzebne do wystawienia faktury.
  3. Dokonać wpłaty. Na tę kwotę wystawiamy fakturę pro-forma. Usługę tłumaczenia rozpoczynamy jedynie po przekazaniu nam potwierdzenia wykonania przelewu.
  4. Zaczekać na tłumaczenie, które wraz z fakturą końcową prześlemy drogą mailową.
  5. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktować się z nami ponownie. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa prośby i sugestie.

Jako biuro tłumaczeń traktujące odpowiedzialnie swoich Klientów oraz Współpracowników, dokładamy wszelkich starań w celu ochrony ich danych osobowych. W celu zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa danych sugerujemy (w miarę możliwości) ich usunięcie lub zasłonięcie w przesyłanych nam przez Państwa plikach. Zapewniamy jednocześnie, iż nasi tłumacze zobowiązani są do zachowania poufności wobec wszelkich zawartych w plikach informacji.

 

W przypadku copywritingu – po prostu napisz do nas poprzez poniższy formularz kontaktowy i przedstaw nam swoją sprawę.

 

.

Zapytaj o cenę

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Załącznik (akceptowalne typy plików: .doc, .docx, .rtf, .txt, .pdf, .xlsx, .xls, .odt, .jpg, .jpeg).

.

Przedstawiona Państwu cena dotyczy tłumaczenia Ekonomicznego, w trybie zwykłym. Inne typy tłumaczeń wymagają odrębnej wyceny.

O typach tłumaczeń: przeczytaj

Regulamin świadczenia usług: przeczytaj

 

.

Jeśli chcesz mieć bezpłatny dostęp do szkoleń z zakresu budowania

korzystnego wizerunku firmy, polub, a potem wróć tu: