TŁUMACZENIA

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
EDUKACJA

Lekcje oraz kursy dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

czytaj więcej
PUBLIKACJE

Wydawanie oraz sprzedaż publikacji w języku polskim
i w językach obcych

czytaj więcej

  Biuro tłumaczeń Poznań – tłumaczenia dla powiatu poznańskiego        

TŁUMACZYMY DLA POZNANIA

  Nasze biuro świadczy profesjonalne usługi tłumaczeniowe dla firm mających swą siedzibę w Poznaniu i jego okolicach. Podejmujemy się zleceń dotyczących rozmaitej tematyki, w swojej ofercie nie ograniczamy się jedynie do tłumaczeń z języka angielskiego, ale do wielu innych, w tym języka hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, czeskiego, norweskiego, bułgarskiego, duńskiego i serbskiego – nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Tekst do tłumaczenia przyjmujemy i odsyłamy online, co znacznie ułatwia realizację zlecenia.

Już teraz prześlij tekst do wyceny: https://wymownia.pl/skladanie-zamowienia/

Nieistotne, z jakiej dziedziny potrzebne jest tłumaczenie – podejmujemy się różnorodnych zadań, niezależnie, czy tekst będzie dotyczył zagadnień biznesowych, rachunkowości, budownictwa czy może literatury, ochrony środowiska albo prawa. Zapraszamy do współpracy każdą firmę z okolic Poznania potrzebującą usług tłumaczeniowych.

PRZEDSIĘBIORCZY POZNAŃ

            Poznaniacy to ludzie przedsiębiorczy, chętnie podejmujący nowe wyzwania. Właśnie dlatego w tym regionie tak ważne są profesjonalnie świadczone usługi tłumaczeniowe. W samym Poznaniu według danych Głównego Urzędu Statystycznego zarejestrowanych jest ponad 100 tysięcy podmiotów gospodarczych, a liczba ta stale rośnie – warto zwrócić uwagę, że aż 4 tysiące spółek posiada kapitał zagraniczny. W stolicy Wielkopolski kwitną rozmaite gałęzie biznesu. Administracja, handel, bankowość, motoryzacja, ale też turystyka, kultura – Poznań nie stawia sobie żadnych granic i prężnie rozwija się w najróżniejszych kierunkach. Miasta z powiatu poznańskiego, które również dbają o swój rozwój, to z pewnością Tarnowo Podgórne, Swarzędz, Suchy Las, Dopiewo i Kórnik – cała okolica Poznania to tereny wysoce zaangażowane w różnego rodzaju inicjatywy, stale poszerzające swoją działalność gospodarczą. Jak wynika z raportów krajowego rejestru urzędowego REGON jedną z najbardziej rozwiniętych branży w Poznaniu jest handel, a także działalność techniczna oraz, również w czołówce, przemysł i transport. Handel poznański to oczywiście centra handlowe, w których przodują branże odzieżowe, ale równie istotny jest rynek zajmujący się sprzedażą owoców, warzyw i innych artykułów spożywczych, zarówno w detalu, jak i w hurcie. Niezwykle istotna gałąź przemysłu to motoryzacja; w samym Poznaniu znajdziemy mnóstwo zakładów produkcyjnych skupiających się na usługach transportowych. Nie bez przyczyny to właśnie w stolicy Wielkopolski organizowane są największe w Polsce targi motoryzacyjne, ściągające mnóstwo osób zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Region poznański słynie również z turystyki. W mieście tak bogatym w zabytki i warte obejrzenia lokacje jak Poznań, znajomość języków obcych odgrywa kluczową rolę, nie ma nic ważniejszego. Jak notuje Główny Urząd Statystyczny w 2017 roku na ponad 900 tysięcy turystów, aż 200 tysięcy stanowili zagraniczni goście. Bez wątpienia przyciągnięcie ich do siebie wymaga dobrej znajomości zagranicznych języków i to nie tylko angielskiego.

BIURO TŁUMACZEŃ W POWIECIE POZNAŃSKIM

            Powyższe wyliczenia nie pozostawiają wątpliwości: Poznań to miasto nowoczesne, w pełni zanurzone w XXI wieku, a jego mieszkańcy to ludzie otwarci na nowe możliwości, świadomi także tego, że aby osiągnąć sukces, swoją firmę warto otworzyć na współpracę zagraniczną. Właśnie dlatego tak istotne jest zapewnienie sobie dobrej komunikacji międzynarodowej.  Nasze biuro tłumaczeniowe wesprze działalność każdej firmy, niezależnie od branży. Wykonane przez nas tłumaczenia to gwarancja rzetelności i solidności. Dzięki nam bariera językowa przestanie być problemem, a rozwijanie swojego biznesu stanie się jeszcze łatwiejsze. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów; w dzisiejszym biznesie trzeba działać szybko i sprawnie – właśnie dlatego przyjmujemy zlecenia online. To błyskawiczna i przede wszystkim wygodna metoda komunikacji, nie wymagająca tracenia czasu na osobiste spotkania czy umawiania się na rozmowy telefoniczne. Odpisujemy natychmiast, podając szczegółową wycenę danego tekstu. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami zwykłych tekstów, jak i specjalistycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy jedynie wysokiej klasy usługi, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów z Poznania i jego okolic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *