TŁUMACZENIA

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
EDUKACJA

Lekcje oraz kursy dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

PUBLIKACJE

Wydawanie oraz sprzedaż publikacji w języku polskim
i w językach obcych

Studencie – pracuj, nie wychodząc z domu!

Centrum edukacji, wydawnictwo i biuro tłumaczeń Wymownia zatrudni studentów następujących kierunków:

  • polonistyka (i pokrewne)
  • matematyka (i pokrewne np. rachunkowość, finanse),
  • anglistyka
  • studenci z certyfikatem językowym w zakresie angielskiego
  • studenci różnych kierunków, którzy na maturze rozszerzonej z j. polskiego, matematyki lub angielskiego otrzymali wynik minimum 70%

na stanowisko lektora/nauczyciela online przedmiotu szkolnego. Szczególnie serdecznie przywitamy wszystkie przyszłe polonistki, bardzo lubimy też pracę z umysłami ścisłymi 🙂 Znasz świetnie język obcy – również zapraszamy.

Największa ilość uczniów pojawia się od września do czerwca, zatem współpracę rozpoczniemy jedynie z osobami gotowymi uczyć w roku szkolnym. Nie oferujemy pracy na wakacje.

Wymagania:

– wiek poniżej 26 lat

– status studenta

– kontynuowanie studiów (rok I-V) lub ukończenie studiów licencjackich i kontynuowanie na innym kierunku

– wysoka kultura osobista

– dobra dykcja

– dyspozycyjność od pn do pt w godzinach popołudniowych (lub soboty)

– gotowość do nieprzerwanej współpracy w okresie 1 roku szkolnego,

-wiedza (na poziomie matury) z zakresu przedmiotu szkolnego powiązanego z kierunkiem studiów. Przedmioty, których pracownicy będą uczyć – do wyboru: j.polski (filologia polska), matematyka (pokrewne kierunki studiów), angielski (anglistyka, a także studenci z certyfikatem potwierdzającym znajomość języka angielskiego lub mogący w inny sposób wykazać jego doskonałą znajomość)

Obowiązki:

– przeprowadzanie indywidualnych lekcji online z uczniami szkół podstawowych i średnich

– przygotowywanie i planowanie pracy z uczniem

– prowadzenie spisu omówionych z uczniem tematów

– sporadycznie przekazywanie informacji zwrotnych rodzicowi ucznia szkolnego

Oferujemy:

– współpracę w całości zdalną

– umowę zlecenie na okres minimum 10 miesięcy

– referencje – w przypadku dobrze przebiegającej współpracy gwarancję uzyskania pozytywnej opinii od firmy z ugruntowaną pozycją na rynku edukacyjnym i tłumaczeniowym

– elastyczne godziny pracy

– wynagrodzenie adekwatne do ilości przeprowadzonych lekcji; na rękę 35 zł za lekcję 45-minutową.

– gotową bazę uczniów

Prosimy o cv na adres nasze.tlumaczenia@gmail.com . W wiadomości koniecznie prosimy zawrzeć także odpowiedzi na pytania:

– jakiego przedmiotu mogę uczyć

– kiedy (miesiąc i rok) ukończę 26 lat

– na którym roku studiuję

– co studiuję

Rekrutację znacznie przyspieszy odesłanie wraz z cv wypełnionej karty KARTA LEKTORA – STUDENTA plik do wypełnienia . Kartę i tak będzie należało wypełnić, zatem warto przesłać ją od razu.