TŁUMACZENIA

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
EDUKACJA

Lekcje oraz kursy dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

czytaj więcej
PUBLIKACJE

Wydawanie oraz sprzedaż publikacji w języku polskim
i w językach obcych

czytaj więcej

Tłumaczenia w Środzie Wielkopolskiej i powiecie średzkim

Nasze biuro oferuje najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe dla firm znajdujących się między innymi w powiecie średzkim, Środzie Wielkopolskiej i jej okolicach. Nasi specjaliści zajmują się przekładami tekstów napisanych w najróżniejszych językach; angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim, rosyjskim, czeskim, bułgarskim, duńskim i serbskim. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dlatego też serdecznie zachęcamy do kontaktu. Niezależnie, z jakiej tematyki potrzebne jest tłumaczenie, wykonamy je z pełnym profesjonalizmem i dbałością o wszelkie językowe niuanse.

Szybka wycena usługi online: KLIKNIJ

W dzisiejszym świecie nie da się ograniczać biznesu do naszego kraju. Właśnie po to, by interes dobrze prosperował, trzeba postawić na dobrą komunikację z zagranicznymi inwestorami i klientami. Jest to istotna kwestia również w turystyce, ponieważ powiat średzki, jako obszar bardzo atrakcyjny, przyciąga gości nie tylko z innych powiatów, ale i państw. Nasze biuro tłumaczeniowe ma doświadczenie w budowaniu stosunków z międzynarodowymi firmami. Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia tekstów obejmujących różnorodną tematykę; biznesową, prawniczą, marketingową i każdą inną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych przedsiębiorców, postaraliśmy się jak najbardziej ułatwić kontakt z naszym biurem – przyjmujemy zlecenia online. Na emaile odpisujemy błyskawicznie i konkretnie – rzeczowo wyjaśniamy całą procedurę, przedstawiamy wycenę przekładu, a po uzgodnieniu szczegółów przystępujemy do działania. Szybko i sprawnie dokonujemy tłumaczenia, jednocześnie dbając, by zachować najwyższą jakość usługi. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy mające swą siedzibę w powiacie średzkim (Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Zaniemyśl) oraz powiatach sąsiednich i pobliskich (Września, Śrem, Jarocin, Gostyń, Poznań).

Środa Wielkopolska to miejscowość o długiej historii sięgającej aż trzynastego wieku. Wchodząca w skład województwa wielkopolskiego jest także siedzibą samorządu średzkiego. Mimo stosunkowo niewielkiej powierzchni, sięgającej 17,98 km2, Środa Wielkopolska to miasto niewątpliwie zasługujące na uwagę. Średzianie to osoby dbające o kulturę. Wizyta w Środzie Wielkopolskiej to znakomita okazja na obejrzenie wartościowych zabytków, takich jak rynek czy ratusz z I poł. XX wieku, późnogotycka kolegiata lub neoromański poewangelicki kościół pw. Najśw. Serca Pana Jezusa z końca XIX wieku, a przede wszystkim szlak Średzkiej Powiatowej Kolei Wąskotorowej. Cały powiat średzki to teren atrakcyjny pod względem turystycznym. Zwłaszcza w sezonie letnim warto wybrać się na wyspę Edwarda w Zaniemyślu, gdzie można podziwiać piękno natury; znajdują się tam liczne pomniki przyrody.  Nie można też nie wspomnieć o wkładzie w ochronę środowiska, jaki mają Średzianie. W chwili pisania tego artykułu, na terenie miasta znajduje się aż sześć parków miejskich, a w jego obrzeżach także Obszar Chronionego Krajobrazu Bagna Średzkie, na którego terenie ochronie podlega około dwustu gatunków ptaków. Środa Wielkopolska nie ogranicza się jednak w swej działalności jedynie do turystyki. Miasto rozwija się prężnie, czego dowodem może być choćby nowoczesne centrum handlowe i działalność około 260 przedsiębiorstw. Znakomita sieć komunikacyjna, dobrze rozwinięte drogi kolejowe sprzyjają wdrażaniu nowych inwestycji, często z wkładem zagranicznym oraz wpływają pozytywnie na rozwój gospodarczy powiatu średzkiego.

fot. B.Król

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *