TŁUMACZENIA

Translacja w zakresie najważniejszych
języków europejskich

czytaj więcej
EDUKACJA

Lekcje oraz kursy dla dzieci,
młodzieży i dorosłych

czytaj więcej
PUBLIKACJE

Wydawanie oraz sprzedaż publikacji w języku polskim
i w językach obcych

czytaj więcej

Nasi partnerzy – WALKA O MARZENIA

 

logo wom

 

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu naszych partnerów – ORGANIZACJĘ WALKA O MARZENIA.

Zachęcamy do pomocy osobom niepełnosprawnym ruchowo. Można to zrobić na wiele prostych sposobów. Na pewno każdy z Państwa od czasu do czasu posiada w domu plastikowe nakrętki, niepotrzebne książki lub rękodzieło, które mógłby przekazać potrzebującym. Form pomocy jest znacznie więcej – możemy poświęcić chorym i niepełnosprawnym swój czas przebywając w Krakowie, wpłacić niewielką kwotę, 1% podatku lub zamówić tłumaczenie w zamian za kwotę, na którą możemy sobie pozwolić. Nasze biuro stara się regularnie wspierać Organizację Walka o Marzenia. Jeśli Państwo również są na to gotowi, prosimy zajrzeć na stronę Organizacji:

ORGANIZACJA WALKA O MARZENIA

 

Organizacja Walka o Marzenia realizuje szereg inicjatyw nastawionych na potrzeby osób niepełnosprawnych ruchowo. Zakres działalności jest szeroki i obejmuje m.in.
– zbieranie funduszy na niezbędną rehabilitację – pozwoliłaby ona osobom cierpiącym na dysfunkcję narządu ruchu wrócić do sprawności; rehabilitacja jest niestety bardzo droga – dlatego też zbieramy fundusze: dzięki zbiórkom, projektom i akcjom publicznym, oraz bezpośrednim wpłatom na konto fundacji oraz przekazywaniu nam 1% podatku z formularza PIT.

– organizację wyjazdów rehabilitacyjno-wypoczynkowych – dla naszych podopiecznych bowiem, oprócz rezultatów medycznych, niezwykle ważny jest powrót do normalnego funkcjonowania w życiu społecznym

– organizację wycieczek krajoznawczych,

– organizację warsztatów edukacyjnych,

– różnego rodzaju zajęcia umożliwiające naszym podopiecznym rozwój zainteresowań i spędzanie czasu w gronie ludzi otwartych potrzeby i doświadczenia

– pomoc osobom niepełnosprawnym ruchowo w codziennych czynnościach – przy organizacji działa wolontariat którego członkowie zajmują się pomocą właśnie w tym zakresie.

 

 

2 odpowiedzi na “Nasi partnerzy – WALKA O MARZENIA”

  1. Aga Kuczyk pisze:

    Świetna inicjatywa. Fajnie że współpracujecie i promujecie takie akcje. Mały gest, a może znaczyć tak wiele… 🙂

  2. hallusforte pisze:

    Artykuł genialnie napisany. Bardzo dobre podejście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *